Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakto, že odstraněný program funguje přes Zástupce na ploše?

Hezký večer,
vrtá mi hlavou tato "záhada":
program PSPad jsem měla nainstalovaný v jedné malé složce na datové půlce disku a při probírání se nepotřebnými programy jsem smazala celou složku a nevšimla jsem si, že tam mám i PSPad, který stále aktivně používám. Zástupce na plochu jsem ale ponechala.
Začalo mi totiž být podezřelé umístění cíle v tomto Zástupci na Ploše:

[zastupce.JPG]

a nakonec jsem si uvědomila, že jsem celý PSPad nechtěně smazala. Jak je prosím vás ale možné, že zástupce na ploše, odkazující na vlastně již neexistující program, stále tento program úspěšně spouští ::) ?
V operační paměti rozhodně nic nevisí, protože jsem to smazala tak před měsícem a počítač vypínám.
Děkuji za vysvětlení!

Jj, je tam :-D ale musela jsem zobrazit navíc skryté systémové složky. Z omezeného účtu mě dovnitř složky v Recycleru Win XP Home nepustí, ale mrknu tam z administrátorského, až si dodělám, co mám teď rozdělané v omezeném účtu. Dosud jsem žila v domnění, že jediný koš je ten na Ploše. Proč je jich víc :?:
Jinak děkuji všem za ochotu a trpělivost! Jak se to říká? "Jak na Nový rok, tak po celý rok?" :))
Tak šťastný a veselý a plný lidiček ochotných poradit ;-)

Proč je jich víc?

pravým myšem na koš - vlastnosti - jsou tam vyjmenované záložky existujících disků; netýká se jen c: protože na nich jsou windows.
čili když byl soft smazán z disku i:, bude nejspíš přesunut do koše na disku i:
ta ikona na ploše je "správce koše" pro všechny disky.

skrytý adresář "recycler" obsahuje každý pevný disk, pokud není koš ve win zakázán. naopak jeho přítomnost na flashce je z 99% příznakem viru.