Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Download manager

Ahojte,

potrebovala by som poradiť čo sa týka download managerov. Potrebovala by som nejaký, ktorý keď sa preruší spojenie s internetom a následne naviaže, daný download nezačne odznova ale pokračuje tam, kde prestal. Skúsila som JDownloader, FreeRapidDownloader, no stále, keď ma prerušilo, download začal od začiatku, nie tam kde prestal. Väčšinou sťahujem z free serverov, tuším, že z rapidsharu to z free slotu nadviazať nejde, no pri ostatných serveroch mi to tiež nefungovalo.
OS mám Vistu, home premium. Prehliadače používam najčastejšie operu, ale mám aj firefox a explorer.

Vopred veľmi pekne ďakujem za pomoc.

no mám aj tento, všetko ide v pohode, linky nájde aj spolupracuje so serverom, no akonáhle mi vypadne pripojenie, začne od začiatku. A nevedel by si mi poradiť, ktoré servery napr. to podporujú? Ja som zatiaľ sťahovala z hotfile, share-rapid, rapidshare. Možno tieto nie, neviem.
Ďakujem vopred:-[

Skúsila som JDownloader,keď ma prerušilo, download začal od začiatku, nie tam kde prestal

Když máš ten odkaz v jdownloaderu, tak si na něj klikni pravým a zvol vytvořit dlc balíček nebo cosi podobného. Pak si to pamatuje a stahuje i přerušené stahování.
Tady si to přečti.