Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth - ovladače

Ahoj,mám problém s bluetooth v notebooku a to ten že mi nejde nic posílat do ani z PC....a zároveň žádné zařízení (mobil) ani nenajdu i když ho mám zaplý...když to zkusim obráceně,tak mobilem PC najdu,ale odeslat to nejde...píše to chyba odesílání.:-/
Nevim čim to je,ale je možný že jsem něco omylem smazal.....Když bluetooth normalně zapnu a zkusim třeba nastavení nebo zobrazení,tak se mi otevře okno a hledá to v Ovládací panely/Hardware a zvuk/Zařízení a tiskárny/Zařízení bluetooth jenže se to nezobrazí :)
Možná by pomohli nové ovladače,ale nevim kde jsou....at hledam jak hledam vždy se dostanu sem :

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=4063&lc=en&dlc=cs&cc=cz&lang=cs&product=4055251

a nevim co z toho vybrat.

Dík za radu :)

Takže podle popisu asi vlastníš nějaký tajný notebook?

Zkus aktualizovat čipset driver:

Fixes a potential Bluetooth pairing issue.

HP Wireless Assistant máš nainstalovaný?

This package contains the HP Wireless Assistant for the supported notebook/laptop models and operating systems. The HP Wireless Assistant is a user application that provides a way to control the enablement of individual wireless devices (such as Bluetooth, WLAN, or WWAN devices) and that shows the state of the radios for these wireless devices.

Jednou fungoval,ale vážně jen na jedno poslání z pc.

Reinstaloval jsem HP Wireless Assistant a nic.
Čipset a nic :)

U nokia PC suite když se chci připojit na nějaký mobil přes bluetooth,tak mi to píše : "Tento typ spojení nelze použít.Zkontrolujte zda je dostupný veškerý hardware,software a ovladače "

Mam HP pavilion 3050ec