Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kabely v bedně

dobrý den. chci se zeptat, jak nejlépe umístit kabely, aby nebránily cirkulaci vzduchu? nějaké foto vnitřku počítače by nebylo šptné ;-).díky

Cirkulaci vzduchu brání hlavně ploché IDE kabely. Ty se v nových počítačích už moc nepoužívají, takže bude stačit, když to vyvážeš stahovacíma páskama tak, aby ty káble neplandaly. A jestli chceš foto? Začni tím svým, pak ti řeknem, co tam upravit. Jinak fotek vyvázaných vnitřků PC jsou na netu mraky, jen hledat.