Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus P5QL-VM EPU - POST

dobrý den. při zapnutí pc se mi před bootováním Win. objeví pár řádku, je tam něco napsaného a podtím je napsáno press to any key to continue. Nejde se toho nějak zbavit?díky

na světuhw ti psali:

Nemas nastaveny nejaky timeout u JMicron radice (IDE)? V biosu by to melo byt nekde pod storage nebo integrated peripherials, hledej neco jako ATA/JMB config, RAID nemas zapnuty?

díval se u sebe zda to jde vypnout, nebo necháváš jiné na aby to řešili za tebe?

tu si stáhni manuál k boardu, jestli jsi ho vyhodil.

Nič mimoriadne nie je potrebné, postačí zmeniť poradie zariadení z ktorých sa bootuje, alebo RAID rovno zakázať. No sú to zrejme úkony presahujúce možnosti tazatele. Zatiaľ bude asi lepšie, ak naďalej urobí čo doposial: press to any key to continue.