Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrávání videa

Dobrý večer, poradíte mi prosím v jakém programu nahrávat videa z her mimo FRAPS aby byly v dobré kvalitě a ještě, jak u videí nahrávat zvuk? Vždy dám HD audio rear input a volbu pod tím Vstup vnějšího zdroje a nic se nenahrává :( Děkuji Vám za odpovědi

Lepší varianta než Fraps nejspíš není. Mají-li hry možnost vlastního nahrávání, dosáhnete tak nejlepší kvality. Jedná se zpravidla o hry, které se hrají online (Trackmanie, Counter Strike, Call of Duty...). Nemá-li hra vlastní nahrávání, musíte použít Fraps a mít výkonné PC na nahrávání.