Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací NET Framework

Zdravím všechny,

mám takový problém - na můj pc (win XP, SP2) nelze řádně nainstalovat žádnou
verzi NET Frameworku. Konktrétně se jedná o problém při instalaci souboru system.enterpriseservices.dll, při kterém instalace doslova zamrzne, instalace nehodí žádnou chybovou hlášku, nic.
Zkoušela jsem všechny verze (tedy 1.1, 2.0 i 3.5. - pokud jsem někde nenapsala přesně, omlouvám se) a problém se opakuje:

U verze 1 - instalace se zasekne na 99 procentech s tím, že program chce doinstalovat system.enterpriseservices.dll (regsvcs.exe). Dál se nic neděje. Při vypnutí regsvcs.exe v task manageru se instalace ukončí a program se nenainstaluje vůbec. Bez vypnutí regsvcs.exe se neděje nic, instalace zmrzne.

U verze 3.5. - instalace doběhne až na konec, dál se opět nic neděje, instalace zmrzne.

Verze 2.0 - instalace zmrzne zhruba v polovině s hláškou system.enterpriseservices.dll. Dál opět nic. Při vypnutí regsvcs.exe z task manageru se Framework doinstaluje, ale ne všechny jeho části (potřebuji jej na jeden program, který bez toho neběží korektně a jsem si vědoma toho, že tohle je taková zmršená instalace:(

Takže, co s tím? Hledala jsem na netu, zkoušela různé rady, ale jsem bezradná. Děkuji předem za odpovědi.

net framework 1.1 trebna dodať do wxp sp2 ten,čo je integrovaný na inštalačnom cd-nechať spustiť inštalačné cd v mechanike a tuším to bol posledný bod v menu-zvoliť additional features- install net.framework,inštalačky z iného zdroja obvykle zlyhali pri wxp sp2