Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přijem DVBT na NB

Zdravičko mam notas ASUS F3SG AS 100C
Nedaři se mi chytit pomoci anteny co byla dodana k NB naladit televizi z DVBT signalu nehcce mi to nic najit a ja nevim proč, toto vysilani by přece mělo jít chytit skoro všude ne?
A v manualu neni o TV ani čárka, nemate stim někdo zkušenosti ?
A signal mi vyhledava Media Centr

A jak vypadap ta antena? A oblast, kde bydlis by taky nebyla od veci,

Digitální pozemní vysílání je možné pouze v lokalitách, kde je kvalitní příjem a to většinou na venkovní anténu. I mapa pokrytí signálem na internetových stránkách není přesná. Chytáš signál na klasickou televizi a když ano, tak na jakou anténu?
Mrkni sem : http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/dv b-t-v-ceske-republice.html

Jestli máš digitální tuner a nic to nenajde, tak jdi k někomu kdo digitv přijímá a zkus to tam. Nevím odkud jsi ale v rámci republiky je kvalitní příjem výjimka.Když nemáš signál, tak ti tuner nemůže nic najít, kdyby ses zbláznil.