Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání notebooku

Ahoj,

mám takový problém. Když hraju jakoukoli hru tak se mi zhruba po 20 minutách vypne notebook bez jakékoli uporoznění se prostě vypne. Napadlo mě, že to může být tím, že se přehřeje, ale teplota na procesoru nepřesáhla 68 stupňů. Děkuju za každou radu.

Aj tak by som vinil prehriaty notas. Zalezi, cim meriate. Skuste dat notas "do vzduchu" (postavte napr. na 4 uzavery z PET flias) a skuste tak hrat. Alebo skuste inak zabezpecit prisun vzduchu.Ventilatorom ovievat ci nieco podobne. Takisto vysat prach z prieduch na boku a spodku nie je odveci.