Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D bryle - jak poznam, ktere jsou pro jaky film stvoreny?

Ahoj, mam dotaz ohledne 3D filmu, protoze jsem nasel 2 druhy 3D bryli, a to kde je cerveny filtr pro leve oko a modry(zeleny) pro prave, a taky bryle kde je leve oko zelene a prave ruzove. Zajimalo by me jak poznam ktere jsou pro jaky film stvoreny? Je to psane u filmu ktery je tocen v 3D?
Změna předmětu, původně: 3D wiev (karel)

Jo je to s tema brylema lepis se na ten film divat jak bez nich xD ALe zajimalo by me jak to, ze nezalezi na tom, jestli je ve filmu (na obrazku) cervena vrstva vlevo a modra vpravo, nebo naopak, sou totiz take i take a sklicka v brylich nevymenujeme ze :) a u nich je vzdy cervena na leve oko.

Napriklad u obrazku 3D (na nich je cervena barva na leve strane a modra na prave) vidim 3D efekt normalne, kdyz se divam na film (little hercules) tak je cervena na prave strane a modra na leve, a 3D efekt vidim jen kdyz si bryle nasadim obracene (cervena prave oko, modra leve)