Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta (kompatibilita a doporučení)

Ahoj prosím o radu

Mám Základní desku - http://www.czpc.cz/asus-p5nd2-4xsata2-4xddr2-p-107 2.html
A v ní zapojenou grafickou kartu - http://eshop.kak.cz/zbozi/gae313b-graficka-karta-a sus-eax1950pro-crossfirehtdp/

Chtěl sem se zeptat jestli mi tam půjde zapojit grafická karta s těmito parametry
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6974 8
A rovnou bych se chtěl zeptat jestli je tato grafická karta vyýhodná v poměru Cena/Výkon popřípadě jestli muzete doporucit jinou....muj pozadavek vsak je 1 GB DDR5 Rychlost grafických pamětí [MHz]: 4000+ ! Propustnost paměti mi stačí 70GB/s+ což tato splňuje :-)
Chtěl bych na tom rozjet Hru GTA 4 která mi na dosavadní grafické kartě nejede

Tato grafická karta neni mé konečné rozhodnutí , ale jde mi hlavně o to jestli mi půjde zapojit protože pak vim jaké parametry pro zapojení můžu hledat a můj výběr by pak mohl už dospět ke konci

MOC DĚKUJI VŠEM ZA RADY A ODPOVĚDI:-p
Změna předmětu, původně: Grafická Karta (prosím o pomoc) (LaKr) (Kráťa)

Pojede.
Ten dotaz jestli máš dost silnej zdroj mě napadl taky /takže je správný/ protože nové karty prostě víc žerou.Ale potom jsem si uvědomil že tvoje stará 1950 byla slušný extrém ve spotřebě na svou dobu a pokud zdroj utáhl 1950pro utáhne na 98 procent i 5770.

Ten procesor tam máš jakej?

intel core 2 duo 1.86GHz

Když teda řikáš že by mi měla jet v tom případě by mi jeli všechny 3 z těchto
http://www.czechcomputer.cz/product_compare.jsp?ar tno1=69748&artno2=71345&artno3=71083

A chci se zeptat - ta první a třetí maj uplně stejný vlastnosti , ale ta druhá má o 35 větší Shader Clock [MHz] a o 10 větší Rychlost grafického čipu je to nějaký větší rozdíl? stojí totiž jen o 300 víc než ty 2 ostatní

Osobně bych vzal Asuse - bude mít 3roky záruku. Ten rozdíl v rychlostech nepoznáš ani omylem ani v 3dmarku jedině bys ty karty zkoušel dvě hned po sobě. Pokud by záruka byla stejná - 3roky - bral bych tu s lepším tišším chladičem.

Ten procesor je bohužel hodně slabej na GTA IV a řekl bych že i na tu kartu. Ale jinou (levnější) bych nekupoval..