Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepseni PC

Dobrý večer, poradte mi co bych mohl jeste koupit svemu zeleznymu mazlickovi? mam Athlon64 3200+ v s.754 1GB RAM ddr400 HD4670 a zdroj EC350W ....mam to ve skrini z roku 2001 a mam tam dohromady 3 120mm vetraky 1. 60mm a 2. 90mm (CPU GPU)

úremejslel sem o
-ZDROJ
-RAM
-CD RW/DVD/RW
-CASE

mam neco okolo 1000kč tak bych chtel slyset vase nazory co by se s tim dalo jeste delat

V pohodě, i s ohledem na budoucnost. Jinak komponenty bych ve tvém pc už neobměňoval, pokud neplánuješ upgrade. Jestli ti pc stačí a máš pocit, že stačit bude, tak bych si pohrál s chlazením - pořídil bych třeba tichý chladič na cpu, na grafiku, vyměnil bych větrák ve zdroji (nevím teda jak je na tom ten Corsair s hlučností, možná dobře..), odhlučnil hdd a tak podobně. Pak z toho můžeš mít velmi tiché pc, které tě nebude rušit při práci. Můžeš si ještě pořídit nějaké příslušenství třeba čtečku paměťových karet do 5,25 pozice, nebo pokud už nevíš coby, nakup LEDky a osvětli si pc skříň. Možností jak uvalit prachy je spousta..