Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta

Dobrý den, potřeboval bych poradit s TV kartou na tuhle sestavu: základní deska ASRock P4i65GVm; 1,5 GB RAM; NVIDIA GeForce FX5700LE; Intel Celeron 2,8 GHz a zdroj ANS LC-B300ATX s Windows XP. Chtěl bycAnalog i digital a myslím že je třeba i HW akcelerace. Předem děkuji za odpověď

s hw akceleráciou do 2000,- kartu nekúpiš,na tú zostavu je karta s hw akceleráciou úplná zbytočnosť,jedine pokial by si chcel nejako prijímať nejaké mpeg4 HD vysielanie,tam by sa potom dala použiť nejaká karta z hauppauge winTV HVR-série

Pokud ten zdroj není nějaký Redstar, tak by to měl utáhnout v pohodě. Akorát jak jsem se díval, tak ta karta není na skladě a má neznámý termín dodání.

Moje obývákové PC má v sestavě základovku AOpen MX-U46, procesor Celeron 2GHz (starší verze na 400MHz), Ati Radeon 7000, 512MB paměti, TV kartu Leadtek Winfast TV2000 XP Expert a celý je to napájený mini ATX zdrojem A-Open 200W. Běží furt, 24/7/365 a výstup teplýho vzduchu ze zdroje má tak 38-45°C, podle toho jestli to něco dělá nebo jestli je v klidu. Takže s tím zdrojem bych si fakt moc hlavu nedělal.