Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přípojení problém

Síťová karta hlásí "připojení k místní síťi a internet"ale web nejde zobrazit ani v firefoxu ,přeinstaloval jsem system Vista 32 Bit ale pořád stejné

Mrkni do nastaveni TCP tech pocitadel, na kterych to jde. Je-li tam diskretni IP/SM/GW, nastav na notesu totez, adresu jinou (v rozsahu). Taky mrkni na nastaveni DNS (mel by byt stejny). Pouzivas-li DHCP (pridelovane routerem), nastav totez na notesu.

edit: Bavim se samozrejme o nastaveni LAN, nikoliv WiFi (pro blbe :-)).