Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k wifi síti

Dobrý den,

na chalupě chytám jednu free wifi síť, v notebooku je signál poměrně slabý (asi 2 čárky). Chtěl bych aby signál byl silnější a byl rozveden po celém baráku. Koupil jsem si tedy "COMPEX WPP54A/G • 5/2,4GHz Outdoor Access Point" a "Router TP LINK TL-WR543G 54Mbps Wireless LAN Router". Chci se zeptat co a jak mám v jednotlivých zařízeních nastavit? Děkuji!

tak už mám nový kus APčka, který je funkční:-) Teď se mi jedná o to co za ten mód mám nastavit, jestli ten repeater nebo client mode nebo co teda? Jen pro doplnění tak na protější straně je prý taky přístupový bod.