Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlozky ktore, po zobrateni - nezobrazi, aneb I love Microsoft!

..neviem sa dostat k svojim "skrytym" zlozkam.. ..v nastaveniach zlozky ich zaznacim na zobrazovat, kliknem na apply.. ..okno zmyzne a zlozky "pre-bliknu" ako keby ich nieco pri ich zobrazovani zastavilo a zostavaju skryte :/ ..skusal som restore a vela kombinacii:D ..no nic :/ ..potom som prefachcil google, nasiel dost podobnych chyb no zo ziadnej som sa nedocital riesenia, lv podstale ma to len viacej zamotalo :( Ma niekto podobnu skusenost? problem sa vyskytuje len pri OS XPmedia edition(to podstatne):/, 2.OS xpPROcko fachci normalne.. +nemoze to byt ich "vzajomny konflikt"? alebo som cital aj nieco o cervoch, sytemovych veciach a registroch!? :/

---------------------------HELP ME--------------------------------

problem sa vyskytuje len pri OS XPmedia edition(to podstatne):/

Složky jsou vidět třeba v total commanderu?
Jaké oprávnění mají složky? Připojuju se k brtníkovi a nastavení práv pro Everyone.