Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vymazat wmp11 z pocitace

Zkousel jsem uz vsechny mozne zpusoby jak vymazat windows media player?Vubec nereaguje kdyz ho chci spustit a kdyz chci nainstalovat jiny tak to furt ukazuje ze v pocitaci je nainstalovana novejsi verze.Mam tam verzi 11.0.O60216111.Chtel bych stahnout tuto verzi nebo novejsi.mam vistu32bit.Chtel bych wmp11 odinstalovat a potom znovu nainstalovat a take potrebuju tuto verzi wmp nebo novejsi,ale nikde ji jiz tyden nemuzu najit?pomozte prosim

neni v programech tak ho nemuzu odinvubec stalovat,ikdyz ho odeberu z program files tak to stejne furt ukazuje ze je v pocitaci spustena novejsi verze,ale kdyz chci wmp spustit tak to ukazuje ze nemuze najit slozkuwmp.Takze bych to potreboval uplne dostat z pocitace pryc a potom tu verzi nekde stahnout a nainstalovat znovu.Nevim kde na viste jsou pruvodce soucasti windows nic takoveho tady neni