Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace sp 2

Mam takovej problem ze kvoli nejakej vade v notase sa mi neukaze ze notas je napojen na sit ,dobija normalne.Ted k problemu skousel sem nainstalovat sp2 na vistu ale se to zastavi prave kvoli tomu ze se mi to hlasi ze notebook je napojen pouze na baterii ze mam napojit na kabel.

Vyber na par minut baterku aj nabijacku t.j. vsetky zdroje napajania, nech sa resetne embedded controller. Alebo skus zapnut NB bez baterky, len na nabijacku.
Vseobecne bud je to HW zavada, alebo mas problem vo Win napr. nenainstalene nejake specialne ovladace od vyrobcu notebooku, ak je vyrobca debil a potrebuje k tomu specialne ovladace (vid web vyrobcu tvojho notebooku). P.S. mozes skusit aj do BIOSu load defaults.

Obratil sem taky na micresoft ci je nejak nainstalovat odpoved :
<dekujeme Vam, ze jste kontaktoval Zakaznicke centrum spolecnosti Microsoft.

Bez chyby notebooku by se SP2 pravdepodobne korektne nainstaloval a z toho duvodu je treba se obratit na vyrobce notebooku. Dekujeme za pochopeni.

S pozdravem,
Martin Matula

Microsoft s.r.o.
Zakaznicke centrum