Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB nefunguje

Ahoj.

Chtěl bych poradit včem spočívá nefunkčnost USB portu. Z ničeho nic v jeden den na mém starém notasu přestaly fungovat. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladač, akualizovat ho, ale bez úspěchu. Když zapojim myš, tak vždycky problikne laser. Vpodstatě jakdyby na sekundu fungoval. Nefunguje ani jeden ze 4 portu, jsou to ješte USB 1.0. Když zajdu do správce zařízení, tak mám označené porty varovným vykřičníkem. Možná se skazily, ale to si moc nemyslím. Ale zas nevim jinak, co by stim mohlo být. Tak se obracím na vás. Děkuji za rady:)

nepomohlo, skusil jsem to a nic.

restartoval jsem notebook a měl zastrčenou myš.. když jsem ji tam nechal tak svítí furt ale nereaguje. Po odpojení to a znovu zapojení už zase nesvítí.

A ješte když jsem se díval do správce zařízení, tak mi mám v kolonce Další zařízení - Řadič USB, akdyž to otevřu tak ve stav zařízení je že ovládač tohoto zařizeni neni naistalovany. A když dam instalovat automaticky tak to nevyhledá. Díval jsem se na interernet ale ovladač pro Presario R3000 nemůžu najít.