Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s instalací WINDOWS 7

Zdravim všechny, potřebuju poradit.

Mám 3 bootovací DVD Windows 7 které jsou 100% OK, které jsem osobně zkoušel na jiných PC, ale můj problém je tento:

Při vložení DVD do mechaniky system nabootuje a napíše to:
1.Windows is loading a dole to najíždí
2.to napíše Strating Windows poté blikne obrazovka
3. Najíždí Microsoft Corporation
4.zčerná obrazovka, nic neni vidět a nic se neděje zachvilinku přestane hučet i mechanika jako že to z ní načítá a zde to neustále stojí..Klávesnice ani myš nesvítí a na nic to nereaguje (ani ctrl+alt+delete). Teď by prostě měla naskočit instalace systému a nic. Instaluju na zformátovaný satový disk.

Jedině RESTART a celé se to opakuje. Zkoušel jsem všechny verze a chovají se naprosto stejně. Nevim kde by mohl být problém.) XP a Vista jdou nainstalovat bezproblému. ale W7 zaboha ne, nechápu...

Bootovaní mám nastavené dobře:
1.st Boot device - DVD MECHANIKA
2.st Boot device - HDD SATA
3.st Boot device - USB
4.st Boot device - NVIDIA Boot Agent

Bios DVD mechaniku i satový HDD vidí. HDD je prázdný zformátovaný.
Děkuji všem za případné rady.

Sestava:
AMD X2 4200+
2x 2x1GB RAM 800MHz (pro dual chanel)
ATI HD 4850
MSI K9N Ultra-2F
SATA DISK
ATA + SATA DVD Mechanika (zkoušel jsem i s odpojenou satovou mechanikou)
bez disketové mechaniky

Treba skusit upgrade BIOSu ak je (ale uistit sa ze novy BIOS je presne pre tu dosku, a tahat len z webu vyrobcu).

Druha vec ktoru treba skusit je nechat instalator vytvorit si vlastne oddiely, automaticky. Moze tam byt nutny malicky oddiel na zaciatku disku ktory instalator robi.
Najlepsie pred instalaciou disk vymazat uplne (vcetne nultej stopy) pomocou napr. programu killdisk (je na ultimate boot cd, v sekcii disk tools). Tym sa zrusia vsetky oddiely a instalator si bude moct urobit oddiely jak potrebuje.

Bolo by aj dobre pozret vsetky nastavenia BIOSu ktore by mohli mat s tym nieco do cinenia, napr. SATA mod skusit nastavit IDE, t.j. skusit ne-AHCI, a urcite nie RAID. A skusit aj podtaktovat RAM (rucne nastavit o stupen nizsiu freq.).

P.S. a este ak mas nahodou aj nejaky dalsi disk v PC tak skusit odpojit (nech sa to nesnazi bootovat z neho), prip. odpojit aj vsetky USB sticky/ USB disky a aj USB citacky kariet atd (niektore PC maju USB citacky pripojene interne, tak odpojit aj to)

P.S.2.: a este je jedna moznost: vysrat sa aj na cele Win7. XP je aj tak 100x lepsie :)