Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenabija sa bateria

Na notbuku Fujitsu - Simens model Amilo 1180 sa mi neukazuje dobijanie baterie a ani sa nedobija.Predtym vsetko fungovalo,po
dovolenke,ked bol pocitac 21 dni odpojeny mi uvedene nejde.Notbuk ma 2 roky a denne bol v prevadzke.

Dakujem Pavol

ked bol pocitac 21 dni odpojeny

ked bola aj zaroven baterka vybita tak uz mozno skapala. Baterka sa nema dlhsie skladovat vybita, a ak uz to musi byt tak aspon mimo notebooku nech sa nevybije az do death stavu.
Skontroluj si vo Windows ze kolko ukazuje % nabitia baterky. Ak 0% tak je to jasne.

P.S. resp. najprv napis ze ci NB funguje len na baterku alebo len na nabijacku alebo ako. Ak funguje na baterku tak moze byt problem s nabijackou alebo konektorom nabijacky atd.