Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vypadava mi internet

kazdu chvilu mi vypadava internet...mam router belkin a skusal som ho prekonfigurovat uz x krat (x > 0)...a stale vypadava...poskytovatel mi povedal ze ho treba nakonfigurovat spravne ale ved vypise ze konfiguracia prebehla uspene....vyete my poradyt co mam robyt...na novy router nemam peniaze...vlastne nemam ani co do ust...ale to uz patri inde

povedali mi ze do prehliadaca si mam napisat ip adresu routeru ze som ju mam niekde na papieri co som dostal k routeru ale ja tam take nic nemam...akurat na spodku je nalepke je tam napisane MAC/WAN: 024AC345I9FS903...zadavam do prehliadaca a nic