Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil a jeho aktualizace

Pod stromeček jsem dostal konečně nový mobil. Respektive Sony Ericsson T715.
Včera jsem v "nastavení" dal "akualizovat soft.". Nějaká aktualizace byla nalezena. Měla 3MB, tak jsem jí tam nahrál. Teď, když už vím, že mě to za připojení k internetu stálo asi 200 kč :-D tak bych ještě chtěl vědět co jsem aktualizovat. Vím, že někdy aktualizace vylepší nějaké funkce (foťák, výdrž baterky atd....). V mobilu jsem žádné zlepšení nespozoroval, tak jsem pátral po netu, co jsem vlastně "vylepšil"... Ale nic jsem nenašel. Takže otázka: Mohu nějak zjistit, co si telefon zaktualizoval, resp. jaké funkce a jeho vlastnosti jsem za těch 200kč vylepšil??? Děkuji

Zjistit to můžeš a sice porovnáním firmwaru původního a nového.

Původní už nevím jaký tam byl a nevím kde to porovnat. Na netu jsem nic nenašel.
Myslel jsem, že to bude jako u aktualizace her - prostě si na netu najdu, jaké chyby to opravilo a jaké funkce to vylepšilo / přidalo...

Nešlo jednoduše připojit mobil k PC s internetem a aktualizovat
vše zadarmo + stáhnout si free věci do tvého modelu?

1) netušil sem, že za 3MB dám s paušálem 200 kč ...
2) nemám kabel - standartně se nedodává.
3) mám jen bluetooth a zatím ani nevím, zda by to tak šlo.

- ale o to nejde. Spíš mě zajímá to, co jsem "vylepšil" ...

Aktualizace vetsinou neslouzi k vylepseni, ale k opravam chyb. ;-)

Co jsi instaloval vetsinou najdes na webu vyrobce spolecne se seznamem zmen. Pokud to vyrobce neuvadi...

od vyrobce o aktualizacich tveho telefonu:

Aktualizujte software svého telefonu. Zajistíte tak jeho optimální funkci a získáte nejnovější vylepšení. Aplikaci Update Service je vhodné používat i pokud máte v telefonu nejnovější software, protože se tím zvýší jeho stabilita. Máte-li potíže s telefonem, možná je vyřeší opětovná aktualizace softwaru. Použití aplikace Update Service je snadné - stačí ji spustit a postupovat podle pokynů.

Tak tenhle článek sem taky četl ...
Ale na stránkách o mobilech jsem se dozvěděl, že lepší funkci foťáku zajistí možná nějaký upgrade softwaru.
Já žádný potíže neměl .. Telefon je novej. Aktualizaci to nabýdnulo, tak jsem jí stáhnul.

Co jsi instaloval vetsinou najdes na webu vyrobce spolecne se seznamem zmen.

- To jsem právě nikde nenašel. :-(

jediná malá aktualizácia pre dotyčný telefon bol hotfix pre multimediálne mpeg4 súbory,kde bol odstránený problém s prehrávaním niektorých typov týchto súborov v telefone,zbytok aktualizácií je nad 31MB,a nové Media GO studio má 87MB,z toho časť aktualizuje súbory v pc/mac a časť v telefone,zoznam dostupných aktualizácií a vylepšení je na lokalizovaných stránkach,nie na sony-ericsson global

Ještě navážu na toto vlákno ... Chtěl bych navigaci do mobilu, ale nejsem si jist funkčností na mobilu bez OS.
Na netu jsem našel jen toto, ale nějak dobře to nevypadá > http://www.aaanavigace.cz/sony-ericsson-hge-100-gp s-modul-prijimac-stereo-handsfree-hpm-64.
Nejlépší by byl klasický GPS přijímač bluetooth ...
Tedy: dá se s mobilem bez OS používat za pomoci GPS přijímače navigace?
existují nějaký mapy do mobilu jen k prohlížení?