Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukovkou

Zdravím všechny............. no inu mám menší problém udělal jsem to do čeho se většinou odmítám pouštět a to je že jsem přeinstaloval kompa aniž bych měl v ruce ovládače na veškerý hardware a co hůř jedná se o počítač mojí milované ..... no je to už trochu vykopávka (komp ..né holka :D) a všechno sem rozjel v klidu jen zvukovka nic ne a ne najít ovládač .... no ale co vím...... vím že je te integrovaná zvukovka .... a že základní deska je od asusu ale víc se mi nepodařilo zjistit......... nevíte někdo jak to vyřešit...... fakt už nevím co s tím a za každou radu bych byl fakt vděčný .. předem dík

Proč by zvukovka měla najít ovladač? To musíš udělat sám. Zjistíš typ základní desky (návod třeba ve článcích), stáhneš ze stránek Asus, nainstaluješ. Jak jsi instaloval třeba ovladač chipsetu, když ani nevíš, co máš za desku?

Neni to presny preklad ptz taka hlaska je nezmysel. Napis to sem doslovne tak jak to vypisalo, a najlepsie napisat ze co presne odkial si stiahol a co presne si s tym robil (ak je to nahodou .zip tak to treba najprv rozbalit samozrejme nemozes spustat exe zo zip).

P.S. a neodpovedal si ze co to je za PC, ptz tvoju dosku (s -M na konci) nepoznaju ani na webe ASUSu, tak ked to je OEM doska tak mas napisat jaky to je presne PC (znacka+typ)