Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktivace Windows

Ahoj, delsi dobu jsem nevyuzival svuj tablet Compaq Tablet PC TC1000 s Windows XP Pro a ted kdyz to zapnu tak to chce aktivaci Windows a nikam me nepusti. Kdyz zadam produkcni kod ze stitku(na zadni strane), tak se to nepripoji protoze to ma nejaky problem se sitovkou a stahnou ovladace z HP nejdou. Nevite jak bych se dostal do oken?

Diky za rady.

V kazdom PC (a aj v BIOSe) je cas a datum, inac by tie Win nenabehli nikdy. Strc tam nejake CD live linux alebo BartPE a skontroluj to tam. Ak to nema CDROM tak z USB sticku nejaky slax apod, alebo DOS z diskety ak mas USB disketovku apod. Prikaz DOSu: DATE
P.S> potom len restart, nevypinat lebo asi mas zdochnutu CMOS baterku a sa to po vypnuti asi zas resetne na datum v minulom storoci.

Nevim proc, ale cely bios mi pripada nejakej orizlej, neni tu moc k nastaveni jako v klasickych desktopech. Konfigurace casu tady fakt neni.
Sice mam externi dvd, ale pri nacitani MiniPE nebo Ophcrack Live CD to zkonci mezi 10-35% a pak nic. Schvalne jsem ho nechal cca 4,5 hodiny jestli se neco nacte a nic.