Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do notebooku

Zdravím. Mám notebook Acer Aspire 5720Z. Je v něm integrovaná grafika Intel, která bohužel nezvládá prakticky žádné lepší hry. Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost dát do notebooku lepší grafickou kartu, popřípadě nějakou externí? Děkuji za odpovědi.

Grafickou kartu nevyměníš v notasu, jedna z prvních věcí,když si na notasu chceš zahrat nejaky hry, koukat na grafarnu aby nebyla integrovana. I tak se do notasu nedavaj pořadny graficky karty, protože na to notasy nejsou, při pořadne nabušenym dvoujadru se ti bude notas brzo přehřejvat.