Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Dobrý den,před pár dny jsem si nechával přehrát windows,ale po spuštění hry mi připadá jako by tam žádná garfická karta ani nebyla.Na internetu jsem se dočetl,že to bude nejspíše v ovladačích.Když najedu do Ovládací panely-výkon a udržba-systém-správce zařízení,tak tam je pod Grafické adaptéry nějaká podsložka u které je výkřičník.Jsem naprostý laik a prosím vás o radu.Díky

1. O jakou grafickou kartu se jedná?
2. Jaký je operační systém?
3. Co znamená pojem "jako by tam žádná garfická karta ani nebyla"?

Pokud máš ten vykřičník u grafické karty, tak zkus přeinstalovat ovladače grafiky a nejlépe i chipsetu základní desky. Pokud nevíč co máš za desku(chipset,grafiku) tak stáhni např Everest, Sisoft Sandra,... ten ti to napíše.

ATI Xpress najdes ve slozce Integrated/Motherboard, tam mas primo Xpress200

BTW: neocekavas doufam zazraky od itegrovane grafiky?

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Lega cy/Pages/integrated_mce-xp.aspx?type=2.7&product=2 .7.5.3.4.3.1&lang=English