Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vytvoření domácí sitě (sdílení složek)

čaute,
Mam doma u PC wifi router.. do něj je napojen wlan.. z wifi routru jde pak lan kabel do pc.. a Notebook je pripojeny pres WiFi..
Jelikoz je v NB HD 60Gb tak by sem chtel na svem PC vytvorit nejaky sdileny Adresar kdeby jsem dal hudbu a pod veci aby se nezahlcoval NB.
Poradite mi nekdo jak to udelat?

Ohledne netu jsem Laik a predem se omlouvam za chyby...

ahoj, zkoušel jsem to podle toho návodu co je výše, ale skončil jsem u toho "vypršel časový limit žádosti" ať zkouším co zkouším pořád mi toto píše a nemůžu se kvůli tomu dostat dál btw. google mi taky moc nepomohl...