Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati Radeon x700 a TV

Ahoj, potřeboval bych poradit jak a kde nastavit aby PC zobrazoval na TV ( místo monitoru na TV) , teda pokud to tady ta grafika podporuje, ale myslím že ano. Kdyby někoho něco napadlo tak sem s tím. Dík.

Tak zas tolko toho tam neni aby sa to nedalo najst. Mas tam vobec tu TV zdetekovanu ako druhy monitor? Ak nie tak to mas blbo zapojene. Ak ano tak tam mas hned ako prve alebo druhe volbu primarneho monitora, prip. aj modu prace 2monitorov naraz dualview alebo klonovanie.

Pokial mas nahodou Vistu alebo W7 (co si samozrejme uspesne zatajil, sak naco to pisat) tak sa to nastavuje vo viste, citaj start-napoveda. Pisal som to aj do poradne aspon 5x (mozes skusit vyhladavanie). Nenosim v hlave nastavenia jehoVisty.

P.S. Jak to mas prepojene? Jaka presne karta (vyrobca+typ)?

Kulatej nezmysel s cudlikama potrebuje u modernych kariet niekedy redukciu od vyrobcu, ptz ma na vystupe standardne HD YUV signal apod. Jaky to je presne vyrobca a typ grafiky je furt tajne, odpovedat nemozne.
TV je prepnuta na spravny AV vstup?

Ked to mas pripojene cez scart tak to budes vidiet v ATI centre ako TV a nie ako druhy monitor. Malo by sa dat navolit ze chces Svideo vystup a zapnut tam dualview na TV. Daj sem screenshoty z tvojho ATI centra.
P.S> inac dufam ze je jasne ze na TV sa neda normalne pracovat s jemnym pismom apod ptz efektivne rozlisenie cez scart je tak 700x300. Maximalne tak pozriet si film. Nemas iny vstup na TV, VGA alebo DVI? (nemas LCD TV?)