Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cyklická retudantní chyba

Dobrej. Prosím vás poradtě. Když se snažim pomocí 7zip rozbalit hru test drive unlimited. z 2gb na 6 gb. Rozbaluje se to asi hodinu pak to hodi nakou takovou hlašku: cyklická retudantní chyba nebo jak. A extrahovaný soubor má na místo 6 gb jen 3,5 . Samozřejmě to nejde spustit. Dá se to nějak zachránit nebo to je na vyhození ten soubor. Dik Eda

To rozbalujes primo z CD (DVD)? Pak je to chyba cteni mechaniky (rozepisovat se nebudu). Jestli to dekomprimujes z HDD, muze byt archiv poskozen. A nakonec: problem muze byt zpusoben "nedostatecnou" verzi dekomprimatoru - zkus stahnout nejnovejsi.