Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zatracenej rapidshare - free stahování nemožné

Rapid, zdá se, změnil opět stahovací politiku. Momentálně mám 6 hodin rozjetej fail na free stahování s výsledkem - nezaplatils= nemáš slot.

Jak jste na tom vy? Neděje se to doufám jen u mě? Začínám s nostalgií vzpomínat na pejsky a kočičky.

Takže ČEZ na nás vydělá (potažmo stát) a někteří politici by to pak rozdali důchodcům. Palte elektriku, ať mají důchodci na dovolenou (to si nevymýšlím, před vánocama jsem potkal na ulici babku s kuframa, co jsem vyslechnul její rozhovor, tak letěla na dovolenou do Thajska. Zrovna na Vánoce. A matkám s dětma seberou mateřskou 3-[ Manželka takto přijde o nějakých 15 tisíc).
Ale to jsem odbočil od tématu, fuj, zase politika.