Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První Cimrmanovský thread

Protože by toto měla být zejména PC poradna (a také proto, že si tento velikán jistě zaslouží své místo mezi námi), rozhodl jsem se založit tento PC (tedy První Cimrmanovský) thread.

Přemýšlel jsem o tom celou noc a nevidím jiné východisko. Navrhuju sníst psy :!:

taxem se včera náhodou díval na dvd-film. Jinak mám radši muziku bez reklam :-D
Ale abych se vrátil k tématu - film byl francouzskej?, nebo aspoň jejich 2 herce, který znám jsem poznal. Jmenoval se RRRrrrr!!! Ptám se znalců - je možný, že se na scénáři spolupodílel Cimrman? Mi to tak přišlo. Nejen nápadem, jako u Tří sester :-p