Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia PC Suite

Nevím jestli mi někdo poradí,ale zkusím to. Mám v PC nainstalovaný PC Suite a v telefonu Nokia N70 jsem omylem vymazal podporu pro PC Suite a ta mi nejde obnovi. Už několikrát jsem PC Suite reinstaloval a nepomáhá to. Při nastavení spojení se napíše že bude do telefonu poslána podpora a ta tam vůbec nepřijde. Takže mi jde jen připojení k netu a Nokia Phone Browser nejde. Netušíte prosím někdo co s tím??

[mod]Upraven název, původně bez Nokia (Kráťa)[/mod]

Já vím co je PC Suite, používám to už od verze co byla k N5110/6110 (tehdy se jmenovala ještě Nokia Data Suite). Znovu se ptám: co ti brání to udělat ručně?

Díval ses do adresáře kde je PCsuite nainstalovaná? Nevěřím tomu, že má symbianí soft zakompilovaný přímo v sobě, Moje PC Suite k 9210 tedy rozhodně tohle nedělá.

no asi da,ja totiz hledal jeden soubor a omylem jsem vymazal jiny a od te doby to nejde,navic pri nastaveni spojeni ti PC Suite pise ze ti do telefonu posila instalaci podpory a to je to co mi to neudela,takze ho jese zkusim totalne vymazat restart kodem,no a uvidim....