Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MBR error 3

Mám PC s Windows XP Pro - poté, co mi odešel IDE disk "E", jsem zapojil nový disk SATA. Disk se systémem, původně rozdělený na "C" a "D" jsem sloučil do jednoho oddílu "C". Novému disku jsem přiřadil písmeno "D". Systém a disky fungují v pořádku, jen při startu mi problikne hláška "MBR error 3". Je nutné tento problém řešit za použití konzole pro zotavení a příkazem "fixmbr", nebo se dá s tímto dál "žít" ?
Děkuji za pomoc.

Skontroluj si najprv v BIOSe poradie bootovania, uistit sa ze je nastaveny ten povodny systemovy ako prvy v poradi bootovania.
Je aj mozne ze problem vznikol tym "zlucovanim" C a D (posahana tabulka oddielov), v tom pripade ani fixmbr nemusi pomoct (ale kludne mozes fixmbr skusit). Ak vsetko ostatne funguje tak to ani nemusis riesit.