Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mazanie ikon na ploche v účte s obmedzenými právami

Zdravim,
dnes som nainstaloval windows XP SP2 a spravil 2 učty-1 spravca a 1 s obmedzenými pravami.
Problem ale je, ze v tom obmedzenom ucte nemozem mazat ikony na ploche a ani pridavat(nakopirovanim) dalsie na plochu.
ked normalne pridam ikonu pravym tlac., tak to ide.

Neviete, kde je problem, pripadne kde sa nastavuje, aby to islo?
(Okrem toho som nainstaloval este spybot, NOD32, a uz asi ziadny dalsi). dik

[mod]Úprava nadpisu, původně "windows-2 učty" (anarchist)[/mod]

Jako že žádná ikona na ploše nejde smazat?
Měl byste napsat, jaký typ účtu jste nastavil a za jakým účelem. Doporučuji Vám místo user nastavit poweruser. Změnu provedete z administrátorského účtu příkazem control userpasswords2. Do administrátorského účtu se dostane přes 2x Ctrl+Alt+Del v přihlašovacím dialogu.

Jako že žádná ikona na ploše nejde smazat?
hej, nejde.
start-nastavenia-ovladacie panely-uzivatelske ucty-tam je na vyber pri vytvarani uctov: spravca PC a ucet s obmedzenymi pravidlami.
Tento ucet som zakladal za cielom, aby dany user nemohol instalovat novy soft a zavazne menit nastavenia PC,....
To s tym control userpasswords2 skusim(o tomto prikaze som nevedel a zda sa mi lepsi ako to co som nasiel).