Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno automaticke rizeni otacek CPU vetraku

mam dotaz,mam stejne pc jen s jinou motherboard od asusu a ta automaticky ridi otacky vetraku podle teploty cpu
,takze je tiche narozdil to druhe jede otacky vzdy na maximum takze je hlucne ,nevite jak to nastavit?

ta deska na ktere bych to chtel nastavit je BioStar A740G M2+

V BIOSe (bud je tam extra nastavenie FAN speed, ak nie mozes skusit povolit cool&quiet ak tam je). Ak to doska nepodporuje tak si kupit vetrak resp. chadic s vlastnou regulaciou otacok podla teploty.

Bolo by dobre napisat ktory konkretne vetrak chces stisovat, on moze byt hlucny aj iny vetrak, nielen CPU (overit napr. zastavit prstom o stred vetraku). A napisat jaky presne tam je chladic+vetrak.