Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taktování grafiky

hodlám přetaktovat grafickou kartu Zotac Nvidia Geforce 9800GT 1GB a chtěl ybch vědět jestli je to bezpečné, po případě co by se mohlo stát ?

tak jsem to podle jednoho navodu přetaktoval pomoci RivaTuner ze 550/1375/900 na 648/1512/999 a jede to v pohodě, jenom se zvětšila teplota o 10°C a při zátěži asi o 15°C, takže v normálu má asi 42°C a při zátěži 66°C. jinak děkuji za rady