Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upc nedodržuje smlouvu- chce platit pořád víc a víc

Zdar,
máme přes rok smlouvu s Karnevalem (dnes UPC) o poskytování internetu. Ale rok chodí nekulaté částky (platíme inkasem). Smlouva je na 500 Kč a pořád chodí 650, 620, 720 apod. a dnes přišlo rovný 1000 Kč! Rád bych se zeptal, zda někdo má také podobnou zkušenost. Známá v rodině mi říká, že to viděla v televizních novinách, že si lidi na to stěžují a prý tisková mluvčí odpovídala, že chodí na placené stránky. To je samozřejmě nesmysl, alespoň já nic takového neznám.

Zítra tam budeme telefonovat, jen mě ale zajímá, jestli máte něco do pranice. Zkoušel jsem přes vyhledávač najít podobnou zkušenost, ale nic jsem na netu nenašel.

Tak se tam volalo. Ohledně ceny kolem 1000 na inkasu se spojilo v jedno položka TV a internet. Ohledně cen 520, 580, 610 apod. měla operátorka jejich hotline tu drzost tvrdit, že jde o výše zmíněné placené stránky!!! Škoda že jsem nebyl u toho, když jsme tam volali... Přemejšlím jestli psát na jejich helpdesk emaila- mluvil bych s někým jiným, třeba i rozumnějším- co myslíte?