Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Dobrý den

Mám problém s herní myší. Když sem si myš zapojil do PC (USB) a zapnul PC tak se mi najednou pri kontrole paměti při startu počítače se PC sekne a hned se restartuje a pořád dokola. Ale jakmile myš odpojím tak PC naběhne normálně. Nainstaloval sem k myši software který jsem podle návodu stáhnul na internetu, ale problém pořád přetrvává. Nikdo ze známých se s tím nesetkal a nikdo mi neumí poradit... V biosu sem našel nějaké nastavení na myš kde se přepíná Enable/Disable ale to sem prohazoval a stejně to nepomohlo... Prosim o pomoc děkuji...

Ked to restartuje uz BIOS, tak je to HW problem a ziadna instalacia vo Windows ti nepomoze. Bud je vadna ta mys, alebo samotne PC (alebo ma nejaku chybu BIOS zakl.dosky).

P.S. ked ma ten tajny PC nahodou v BIOSe nastavenie USB legacy support, tak skus dat na Disabled.
P.S.2. skusaj aj ine USB porty, ak je to velky PC (nie notebook) tak nie predne, ale tie vzadu.