Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí administrativního sdílení

TuneUp Utilities mi píše že je počítač ohrožen, abych vypnul administrativní sdílení, ale přímo v programu v nabídce to nejde a já ani vlastně nevím přesnou definici administrativního sdílení k čemu slouží a ani nevím kde a jak to mám vypnout. 2)dále bych se chtěl zeptat - pokud mi někdo od Vás z poradny poradí jak to udělat a zakážu to-bude mi fungovat program Team Viewer se kterým se připojuji k jiným počítačům v síti? Děkuji moc

Jake mas Windows? (presne aj verziu, pro, home, atd). Zadal si pri instalacii heslo pre administratora? Lebo bez hesla Win tusim aj tak admin zdielanie nedovoli, takze neni nic ohrozene. A s heslom by musel utocnik vediet heslo.
Najlepsie urobis ak Tune hovadinu odinstalujes, mrzi ta ze ti PC doteraz spravne fungovalo?

P.S. admin zdielanie ziadne programy nepotrebuju, takze funguju aj bez neho. Ale az si cele Win rozvrtas s tym tuneupom, tak potom uz fungovat nemusia.

Ono da sa aj zakazat to admin zdielanie, ale len rucnym zasahom v registry (da sa to vygooglit, disable administrative share) ale nepovazujem za nutne to zakazovat (je to povolene na vsetkych PC s Win po instalacii a nikto to nezakazuje, z toho dovodu myslim ze MS to ma osetrene dostatocne). A ani ten rucny zasah v registry nezakaze vsetko.