Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem máte někdo zkušenosti s WIA ADSL Internet?

Ahoj,

má zde někdo zkušenosti s poskytovatelem adsl připojení WIA ?

konkrétně s tímhle dsl-internet-adsl-rychlost-8

Jestli to teda funguje a tak...

Operátorka na lince se dušovala, že za 3 dny od objednání mi to pojede, pokud mám funkční pevnou lajnu, což mám. Připadá mi to podezřele rychlé (než to s o2 vykomunikují....), a ta cena 414 s dph taky je nejnižší, co jsem našel.

Nechci se "levně" spálit, ale zase cpát o2 za papírově "stejnou" službu o 200 měsíčně víc, to taky nechci.
Změna předmětu, původně: máte někdo zkušenosti s WIA ADSL Internet NONSTOP 8 Mbit/s 8192/512 kbit/s Bez limitu Chcete-li si n (JaFi)

Muj osobni nazor je ze nejlepsi volba adsl je primo od zdroje tzn O2, pripadne od jine spolecnosti, ktera ma v oblasti vlastni LLU okruh (GTS,Volny nebo CRA (t-mobile)). Tyto spolecnosti maji v nektery oblastech vlastni LLU. Tam kde neni LLU tak jit do O2, ptz kdyz bude problem tak ho budes resit se spolecnosti u ktere jsi a on pak stejne s O2...
Jinak dostupnost LLU lze zjistit napr na dsl.cz

Zkušenosti s WIA ADSL velmi špatné, vůbec se nestydí kasírovat poplatky za nedodané služby - mimořádně poruchová služba ADSL. Navíc mají neustále problémy při zajišťování servisu na zařízení O2, které si pronajímají a výsledek napjaté komunikace mezi WIA a O2 odnáší zákazník ... nakonec tedy vyplyne, že za poruchy konektivity může počítač nebo jiné zařízení zákazníka a pokud po opakovaných výpadcích konektivity odstoupíte od smlouvy, pak vám WIA pěkně doúčtuje veškerou promarněnou částku, o kterou jste WIU svým předčasným ukončením smlouvy připravili. Dejte si tedy mimořádný pozor na znění těch pasáží smluv, kde WIA garantuje konektivitu, poř. kde se bude jednat o poruchy konektivity a jejich smluvní ošetření. Dejte si pozor na situaci, kdy např. během jednoho měsíce budete více jak 10 dní bez konektivity a kdy Vám již dojde trpělivost a smlouvu vypovíte, aby z uzavžené smlouvy neplynuly vysoké poplatky za předčasné ukončení smluvního vztahu ... za blbost se platí, dejte si bacha.

Zkušenosti s WIA velmi špatné, internet skoro pořád nefunguje jak má, připojení je nestabilní a pomalé. Na stížnosti nereagují, na e-maily neodpovídají. Ignorace i ze strany majitelů firmy. Nedovoláte se ničeho a nikoho. V žádném případě s tímto poskytovatelem NIKDY více.