Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 7 na pomalem pc

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli když přeinstaluji windows xp na windows 7 na starém počítači, jestli bude rychlejší nebo naopak pomalejší. Windows 7 je sice rychlejší, ale jestli by to na tomto počitači nemělo opačný efekt, například kvůli grafickému desingu.

Je to
AMD Sempron(tm) 2200+
1.49 GHz, 192 MB RAM (původně tam má byt 256MB, beresi neco sdílena grafika)
Grafika VIA/S3G UniChrome IGP
přímou značku už nevím, tento počitač je celkem starý.

Popř. ješte jestli nebude problem s ovládači.
Děkuji předem.

Kdysi sem instaloval WIN 7 PRO na: Intel pentium 4 s 1,6 ghz, grafika nějaka Matroxka a 768mb ram. Můžu říct že to bylo docela svižný. Ale na 128mb ram nebo 256mb to nemá cenu, vlastně se to ani nenainstaluje.... Takže minimálně 768mb ram a jede docela v pohodě

No já kdysi instaloval XP Prof na pc se 128 mb a i s 64mb /tam se na chvilku tech 64pridalo/. V roce 2001 bez SP antiviru IE8 a tuny záplat to slo se 128mb pouzivat. Uvedomme si ze tehdy byl napr. max. office 2000, winamp mel tri mega, mediaplayer byl ve verzi 6,4 a AVG byla max 6tka.

Dneska to na pc s 256mb je pro hodne trpelive, rozdil u pocitace co ma 512mb a prida se mu druha 512 nebo gigo je hodne znat.