Revize procesoru jsou kosmetické úpravy a opravy malých chyb.Obecně pozdější revize bývají lepší. Pokud deska procesor podporuje je jedno jakou má revizi. Neznám případ že by kvůli revizi se musel nahrávat nový bios, netvrdím že se to nikdy nestalo ale rozhodně to není u intelu běžné.
Jestli i920 jede v té či oné desce zjistíš přímno u stránek výrobce. www.asus.com www.gigabyte.com.twjde mi o kompatibilitu se základními deskami Gigabyte a Asus
Aktualizace biosu je brnkačka, proveditelná u asusu i gigabyte z windows nebo z fleshky. Není důvod se toho bát, zvládne to i BFU. Naopak doporučil bych nahrát vždy poslední bios.abych nemusel aktualizovat bios
Naopak montáž tohoto procesoru pro BFU není. Pokud už jsi nějaký procesor osazoval je to řádově náročnější protože piny jsou velice jemné a je snadné je poškodit pokud jen procesor rožkem spadne dovnitř prostoru kde jsou piny. Doporučuji velkou opatrnost a respekt, sám sem jich montoval už asi cca deset ale bacha si dávám. každopádně desku osadit v klidu venku a namontovat chladič.Nebo si nech procesor a chladič nasadit....a mohl ho osadit bez problémů.
Neudávájí, dá se jedině podívat na krabici pokud to mají skladem, nedá se objednat "chci tu a tu revizi".Prodejci těchto procesorů neudávají toto krokování(jestli to tedy není v názvu či označení).