Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazovanie stránok je chybné

Dole je zoznam strán. Ťuknite na 10. stranu a potom na 11. Že sa to nedá? To je tá chyba. Teraz napíšte do políčka č. 15 a potvrďte. A hneď tu máme stránky pekne zobrazené.

Edit: Takže to funguje tak, že to zobrazuje vždy desiatku. Ale nie okolité strany.:-(

Teda já nevím, já do toho nedělám, ale zdá se mi, že se tam objevuje vždycky 10 stránek z té desítky, kterou právě prohlížíš. Na další desítku stránek se dostaneš kliknutím na šipku vpravo.
Poslední číslo, za těma třema tečkama, značí celkový počet stránek.