Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spravovat 3xhdd?

Ahoj všem.Potřebuju prosím opět poradit.Mám v PC 3x HDD a na každém mám jiný Windows.1-Win XP profi,2-Win XP ultimate edition 2008 a 3 Win Vista Home Premium.Pokud jsem na 1HDD,tak v pohodě mohu mazat libovolně jakékoliv složky na všech discích,defragmentovat je atd.A chci se Vás zeptat,jestli toto jde nějak nastavit i když budu na 2 nebo 3HDD?Teď,pokud jsem na HDD2 nebo3,tak se nemohu do některých složek vůbec dostat.Mě se totiž nechce vše,co mám na 1HDD,kopírovat na 2HDD,nebo3HDD.Děkuju Vám
Zmena predmetu, pôvodne: JAK SPRAVOVAT 3xHDD? (los)

Ano jde to nastavit. XP pro (aj vista by to mala mat tak) az vypnes zjednodusene zdielanie (tentopocitac menu vlastnosti zlozky), tak budes mat v pravy klik na zlozku - zabezpecenie kopletne nastavenie prav.

Ten zavireny nelegalny "XP ultimate edition 2008" to ti je naco ked mas XP pro? Chybal ti v PC nejaky spyware tak si pre neho vyhradil celu particiu? :)