Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odblokovat porty ?

Zdravim ,
Chtěl bych se zeptat jak odblokovat porty na hru WoW, konkrétně to jsou myslim porty 8085 a 3724. Otec je zablokoval přez jeho notebook , koupil nějakej router Netgear model:fvs 318 a tim mi je zablokoval. Všechno ostatní jde normálně (IE,ICQ ap.) Zkoušel jsem YF+SocksCap V2 ale když sem spustil wow a vyplnil acc a heslo tak se to seklo že jedíná možnost byla ctr+alt+delete a otevřelo se okýnko s nápisem "Your Socks Servers refused or timed out ". Někdo mi poradil ať zkusim Proxofier , jenomže ten jsem moc nepochopil Tak prosím návod na ten proxifier , nebo nějakej podobnej program+návod na to wowko , nejsem moc zdatnej
Předem Děkuji

Ahojte, potrebujem poradiť. Na intru mi blokli porty na všetky online hry, konkrétne hrám metin2, taktiež nefunguje odosielanie pošty v outlook, lej jej prijímanie funguje. Nie som týmto pádom správca netu, takže máte nejaký nápad, ako sa cez tento problém dostať? Ďakujem