Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místní disk

potreboval bych poradit mam pocitac na kterym mam jenom 148 GB na mistnim disku a uz to mam z poloviny plny takze je to znacne pomalejsi nevite o nejakych pridavcich ci neco takovyho cim bych tu pamet zvysil

loading...

to mam z poloviny plny takze je to znacne pomalejsi

- to je nezmysel. Zaplnenost disku nesuvisi s "pomalostou" PC. Ked mas 70GB volne tak nepotrebujes nic zvysovat.

Ked mas PC pomaly tak napr. tam mas viry, alebo 150 zbytocnych beziacich antivirakov a podobne hovadiny.