Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakladni deska

Dobry den , chcu se zeptat když jsi koupim novou Zakladni desku na procesor AMD Socket AM3 fungoval by na něm i starej procesor kterej je na AM2? je tam uplně jina patice nebo nebo by to fungovalo , slyšel jsem totiž že by to mělo fungovat tak se chcu zeptat jak to teda je , a taky pokud jsi koupim novou Zakladni desku jestli je nutne přeintalovat Windows, diky

jo chtěl bych nějakou přimo na AM3 ale nemužu najit nějake za rozunou cenu pač jestě nevydělavam a dal bych za to asi tak cca 1800kč a potřebuju to na paměti DDR2 a jak koukam ty cistě s AM3 je vse na DDR3 nebo moža špatně hledam

No mam starši PC 2-3 Roky AMD athlon 64 3200+ /Ramky mam DDR2 4GB / Deska Gigabyte S Series GA-M5GM-S2G S integrovanou Grafikou Nvidia 6100 , před par dní jsem jsi koupil Grafiku Asus Ati radeon HD 4670 512mb DDR3 - tušil jsem že mi to pojede ale mam zřejmě zastaraly Bios a nebo možna by stačil ten reset CMOS ale vzhledem k mym zkušenostím jsi na to netroufam pak nechcu odrovnat Desku - Vzhledem k me Finanční tisni , jsem jsi měl asi koupit prvni Desku s integrovanou grafikou a novym procesorem ( za rozumnou cenu a aby měl procesor vykon )a později grafiku ale to už asi nezměnim pač mi ji nevezmou zpět jen tak - chtěl bych jsi vylepšít PC za nějakou přijatelnou cenu aby měl aby byl měl aspon nějaky ten optimalni Herní vykon aby mi utahl ty novejší hry a vzhledem ktomu že ještě nevydělavam a bracha jsi koupil svuj notebook a mě přenechal PC tak už se o něj staram sam .

děkuju , prsimtě chcu se ještě zeptat jestli je velky rozdil mezi menši verzi a plnou verzi prkna - a ještě jaky bys doporučoval procesor a ještě poslední otazka jestli mi to poslouži nebo vystači do budoucna, diky

Vzdyt tam mas support list. Co budes chtit za CPU, je jen na tobe (vybrat neco z listu + podivat se na vyzadovanou verzi BIOSu desky). Full rozmer (oproti uATX) ti umozni osadit vic dedikovanych karet. GB dava na tyhle desky i rovnocenne napajeci kaskady, takze zalezi jen na tobe a velikosti tveho kejzu. Do budoucna bych osobne volil trojjadro Phenom II.