Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Bluethooth adapterem

Zdravim poradnu!
Mam problem s pridavnym bluethooth adapterem Asus USB-BT21.I kdyz jsem naisntaloval ovladace a SW ktere byli u "zarizeni",stejne se mi pri otvirani zastupce Bluethooth objevi tahle hlaska:

Podpis problému:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: Explorer.EXE
Verze aplikace: 6.1.7600.16404
Časové razítko aplikace: 4a765076
Název chybného modulu: MFC42.DLL
Verze chybného modulu: 6.6.8063.0
Časové razítko chybného modulu: 4a5bda30
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 00013613
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: 1d32
Další informace 2: 1d32409995138d855a2b9bb446ccc159
Další informace 3: bd92
Další informace 4: bd92becdde1f92cda004092bfde37325

Pri OS Vista slo vse jak ma,kdyz jsem upgradoval na Win 7 zacali problemi.
Nevi nekdo co bych mel udelat,aby to slo bez problemu?
Dekuji predem za rady..

Je tam jen na Vistu,ale ani jeden z tech stranek nefunguje..Resp.: na XP jsem to neskousel..Na 7-cky tam nic neni,ale veskere ovladace a SW co jsem mel a pouzival na Visty mi fungovali i na Win7.Nakonec ja nemam problem s ovladecema,ale s SW,jelikoz se nemuzu spojit s zarizenima pres BT(PDA,mobil).
Na OS jsou predpokladam nejnovsi updaty,alespon jsem se snazilvsechno aktualizovat.Je to OEM verze.

Jo,mas pravdu,i z toho webu ovladace a utility maj stejny problem jako u prilozeneho CD.Nainstalovat jdou,ale jak jsem zminil,jsou nefunkcni,jednoduse pri otevreni se zobrazi chybova hlaska,kterou jsem uvedl nazacatku v titulku..

Pri otevreni zastupce bluetoothu by mel automaticky hledat dostupni zarizeni.Kdyz by neco nasel,tak by me mel provest pres nastaveni a sparovani.Kdyz nic nenajde,mel by byt jen otevrene "Menu" s nabidkou FTP Files,Nastaveni,atd..