Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s videi

Ahoj,
když chci zapnout video (kupříkladu nějaký film, seriál atd.) ve windows media playeru, ale i VLC media playeru atd. tak se mi objeví chybová chláška s explorerem. (V aplikaci explorer.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít atd.) a když video spustím přes Mv2 player objeví se mi ta samá hláška u tohoto programu. Už nevím co s tím mám dělat.

Máš v exploreru nastavený náhledy videí? Pokud ano, tak vypnout (použij hledání), z prohlížeče událostí sem můžeš okopírovat chyb. hlášku pro blížší info.